אתר אינטרנט מקצועי יכול לשנות את העסק שלך. בין אם העסק נותן שירות או מוכר מוצרים, הנוכחות הדיגיטלית יכולה להביא לקוחות רבים. כדי שזה יקרה, על האתר שלך להיות נגיש, ברור וגם מקודם. בניית אתר שכזה משלבת בין טכנולוגיה, עיצוב והקשבה לצרכים שלך.

תוכן עניינים:

  • ניסיון שמוביל לאתרים מקצועיים
  • שלבי בניית אתר אינטרנט מקצועי
  • חשיבות הפלטפורמה של האתר

הניסיון יוצר אתרים מקצועיים

חברה המתמחה בתחום בניית אתר אינטרנט מקצועי תהיה חברה עם ניסיון. לאחר שכבר בנתה אתרים רבים, החברה תדע מה צריך לכלול התהליך ואת האפשרויות העומדות לרשות העסק שלך. בבחינת החברות השונות מומלץ בשלב הראשון להסתכל על תיק העבודות ועל אתרים שהחברה כבר בנתה.

בנוסף, ניתן להתייעץ עם לקוחות קודמים, לקרוא את חוות הדעת שלהם ובמידת הצורך אף ליצור איתם קשר. חברת באיוורדפרס גאה באתרים שהיא בנתה וניתן לקרוא חוות דעת והמלצות מלקוחות קודמים גם באתר עצמו. בניית אתר אינטרנט כולל מספר שלבים והניסיון מראה כי כל אחד מהם חשוב ומשמעותי לקבלת התוצאה המושלמת עבור העסק.

בניית אתר אינטרנט מקצועי בשלושה שלבים

שלב ראשון – תיאום ציפיות והבנת צרכי העסק

המטרה בבניית אתר אינטרנט מקצועי היא לבנות אתר אשר יתאים בדיוק לצרכים של העסק וללקוחות שלו. לכן, בשלב זה החברה תרצה לשמוע מהעסק מה חשוב לו, לשמוע מיהם הלקוחות שלו וגם לקבל מידע כללי על התחום.

שלב שני – מחקר, תכנון ובנייה

לאחר שהחברה הבינה מה בדיוק הצורך של העסק, היא יכולה להתחיל לעשות מחקר, תכנן את האתר ולבנות אותו. כאן משולבים אלמנטים רבים זה בזה: הבנת קהל היעד, תכנון החוויה של הגולש, התאמת האתר לעסק מבחינה ויזואלית ובהתחשב בחומרים קיימים אם ישנם וכמובן תכנון טכנולוגי שכולל חשיבה של מתכנת וורדפרס.

שלב שלישי – ליווי אישי על פי הצורך

גם לאחר שהאתר נמצא באוויר יכול להיות שהעסק יצטרך להיעזר בחברה. בניית אתר אינטרנט מקצועי אינה מסתיימת ברגע המסירה שלו אלא החברה תמשיך להיות לעזר, על פי הצורך ותדאג לכך

חשיבות הפלטפורמה עליה נבנה האתר

ישנן פלטפורמות שונות לבניית אתרים ולמרות שריבוי שלהן, מעל למחצית מהאתרים נבנים על גבי פלטפורמת וורדפרס. הסיבה לכך היא שמדובר במערכת קוד פתוח אשר מאפשרת לקחת תבניות קיימות ולהתאים אותן לאתר הנדרש. במקביל, ניתן לעבוד ללא כל תבנית ולעצב מההתחלה את האתר. בנוסף לכך, למערכת שלל פלאגינים ובעזרתם מומחה וורדפרס יוכל לבנות אתר ייחודי שמתאים בדיוק לצרכים של העסק.

בניית אתר אינטרנט מקצועי חייבת להביא בחשבון את העסק ואת הלקוחות שלו. התהליך צריך להתחשב ביכולת הקידום של האתר במנועי החיפוש ובפעילות שתתבצע דרכו. חברה אשר יכולה לספק אתרים בפלטפורמות שונות ולהתאים בין הצורך לבין הפלטפורמה, תהיה החברה הנכונה לעבודה משותפת.

ליווי החברה לאורך כל הדרך

בחברת באיוורדפרס אנו מאמינים כי אתר האינטרנט שלך יכול להוביל את העסק קדימה. נוכחות נכונה בעידן הדיגיטלי תגביר את זרימת הלקוחות אלייך ותיצור יותר מכירות. כדי לעשות זאת אנו מציעים בניית אתר אינטרנט מקצועי שייבנה עבור העסק שלך בהתאמה אישית.

נשמח לערוך יחדיו תיאום ציפיות, לתכנן את האתר כך שיתאים עבורך, לבנות כך שיתאים לקידום במנועי החיפוש ושתהיה לך אפשרות להזין תכנים על פי הצורך. אנו נעמוד לרשותך מהשיחה הראשונה ועד שיהיה לך ברור כיצד לפעול ולהפעיל את האתר. כל שעלייך לעשות הוא ליצור אתנו קשר ונצא יחדיו לדרך.